Saltar al contingut Saltar a la navegació Saltar a la cerca

Portal toolbar

Ajuntament

Els regidors

 

Pere granados.jpeg

Pere Granados Carrillo

(Independent per CiU)

Alcalde

pgranados@salou.cat

 

MARC MONTAGUT.JPG

Marc Montagut Prats (CiU)

1er tinent d'alcalde

Regidor de Gestió de Territori

mmontagut@salou.cat

 

JESUS BARRAGAN.JPG

Jesús Barragan Pascual (Independent per CiU)

2on tinent d'alcalde

Regidor de Serveis Generals, Qualitat i Noves Tecnologies

jbarragan@salou.cat

 

ANTONI BRULL.JPG

Toni Brull Castell (PSC)

3r Tinent d'alcalde de l'Ajuntament de Salou

Regidor de Gestió Econòmica

jbrull@salou.cat

 

JULIA GÓMEZ.JPG

Julia Gómez Mesonero (Independent per CiU)

4a Tinenta d’Alcalde de l'Ajuntament de Salou

Regidora de Platges, Ensenyament, Infància, Participació ciutadana i Medi natural i sostenibilitat

jgomez@salou.cat

 

benet presas.jpg

Benet Presas Sureda (CiU)

5è Tinent d’Alcalde de l'Ajuntament de Salou

Regidor de Turisme

bpresas@salou.cat

 

DAVID GONZÁLEZ.JPG

David González Cardeña (PSC)

6è Tinent d'alcalde de l'Ajuntament de Salou

Regidor de Seguretat ciutadana i mobilitat, Ocupació, Joventut i Protecció Civil

fdgonzalez@salou.cat

  

MARIA JOSE RODRIGUEZ.JPG

M. José Rodríguez Andrades (Independent per CiU)

Regidora de Manteniment de la ciutat i gestió d'infraestructures, Serveis culturals i relacionals

mjrodriguez@salou.cat

 

MARTINA FOURRIER.JPG

Martina Fourrier Martínez (CiU)

Regidora de Promoció i dinamització econòmica i empresarial, Comerç, consum, mercats i Sanitat i Salut Pública.

mfourrier@salou.cat

 

RAMON PASCUAL.JPG

Ramon Maria Pascual Poy (CiU)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

rpascual@salou.cat

   

DANI LÓPEZ.JPG

Daniel López García (PSC)

Regidor d'Esports

dlopezgarcia@salou.cat

 

ESTELA BAEZA.JPG

Estela Baeza Vaquerizo (PSC)

Regidora de Benestar i Serveis Socials

ebaeza@salou.cat

 

REYES PINO.JPG

Reyes Pino Mota (Cs)

Regidora de l'Ajuntament de Salou

mrpino@salou.cat

JOSÉ ÁNGEL SUSIN.JPG

José A. Susín Díaz (Cs)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

jasusin@salou.cat

 

GERMAN RUEDA.JPG
Germán Rueda Rueda (Cs)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

grueda@salou.cat

 

MIREN_ESKARNE_ZABALO.JPG

Miren Eskarne Zabalo Rojas (Cs)

Regidora de l'Ajuntament de Salou

mzabalo@salou.cat

 

MARIO GARCÍA.JPG

Mario Garcia Vidal (PP)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

mariogarcia@salou.cat

 

MARC ALARCON.JPG

Marc Alarcón Peralta (PP)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

malarcon@salou.cat

 

SANDRO BOQUET.JPG

Alexandre Boquet Cervera (ERC)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

aboquet@salou.cat

 

MARÇAL CURTO.JPG

Marçal Curto Hoyos (ERC)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

mcurto@salou.cat

 

VICENTE MACIAS.JPG

Vicente Macías Martín de Soto (Guanyem Salou)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

vmacias@salou.cat

Document Actions