Saltar al contingut Saltar a la navegació Saltar a la cerca

Portal toolbar

Ajuntament

GM de CiU

Logo CiU 

Adreça: Passeig del 30 d'Octubre, 4
43840 Salou
Telèfon: 977 309 200 (ext 1083)
Correu electrònic: grupmunicipalciusalou@gmail.com

 

 

 

Pere granados.jpeg

Pere Granados Carrillo

Alcalde

pgranados@salou.cat

 

MARC MONTAGUT.JPG

Marc Montagut Prats (CiU)

1er tinent d'alcalde

Regidor de Gestió de Territori

mmontagut@salou.cat

 

 

JESUS BARRAGAN.JPG

Jesús Barragan Pascual

(Independent per CiU)

2on tinent d'alcalde

Regidor de Serveis Generals, Qualitat i Noves Tecnologies

jbarragan@salou.cat

 

JULIA GÓMEZ.JPG

Julia Gómez Mesonero

(Independent per CiU)

4a Tinenta d’Alcalde de l'Ajuntament de Salou

Regidora de Platges, Ensenyament, Infància, Participació ciutadana i Medi natural i sostenibilitat

jgomez@salou.cat

 

benet presas.jpg

Benet Presas Sureda (CiU)

5è Tinent d’Alcalde de l'Ajuntament de Salou

Regidor de Turisme

bpresas@salou.cat

 

MARIA JOSE RODRIGUEZ.JPG

M. José Rodríguez Andrades

(Independent per CiU)

Regidora de Manteniment de la ciutat i gestió d'infraestructures, Serveis culturals i relacionals

mjrodriguez@salou.cat

 

 

MARTINA FOURRIER.JPG

Martina Fourrier Martínez (CiU)

Regidora de Promoció i dinamització econòmica i empresarial, Comerç, consum, mercats i Sanitat i Salut Pública.

mfourrier@salou.cat

 

RAMON PASCUAL.JPG

Ramon Maria Pascual Poy (CiU)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

rpascual@salou.cat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Document Actions