Saltar al contingut Saltar a la navegació Saltar a la cerca

Portal toolbar

Educació

Recorreguts i Horaris

Recorreguts i horaris

El servei d’autobús entra en funcionament el proper mes de setembre de 2017 (en servei de matí i tarda).

Seran tres línies d’autobús per a primària i una per a secundària les encarregades de realitzar el servei de transport escolar. Els itineraris, parades i horaris són els que es relacionen a continuació:

 

LÍNIA 1 (PRIMÀRIA)

MATÍ

TARDA

1. XALETS DE SALOU

8.07 h

13.00 h

14.07 h

17.00 h

2. MIRADOR DE SALOU (C.Cal·lípolis – C.Jordi Cartanyà)

8.10 h

13.02 h

14.10 h

17.02 h

3. ROTONDA BARCA

8.12 h

13.03 h

14.12 h

17.03 h

4. HOTEL ESTIVAL PARK

8.13 h

13.04 h

14.13 h

17.04 h

5. CTRA. DE LA COSTA, 78 – C. TRAMUNTANA

8.15 h

13.06 h

14.15 h

17.06 h

6. CTRA. DE LA COSTA, 50 (davant Ed. Bellamar)

8.18 h

13.07 h

14.18 h

17.07 h

7. CTRA. DE LA COSTA, 61 (Estival Village)

8.20 h

13.09 h

14.20 h

17.09 h

8. MEDITERRANIAN VILLAGE

8.22 h

13.11 h

14.22 h

17.11 h

9. C. REPLANELLS

8.24 h

13.12 h

14.24 h

17.12 h

10. C. POMPEU FABRA (Cantonada C. Carles Buïgas)

8.30 h

13.17 h

14.30 h

17.17 h

11. C. VENDRELL (Ed. Playa Park)

8.33 h

13.20 h

14.33 h

17.20 h

12. PLAÇA EUROPA

8.35 h

12.55 h

14.35 h

16.55 h

ESCOLA VORA MAR – ESCOLA SALOU – ESCOLA STA. MA. DEL MAR – ESCOLA EUROPA

 

LÍNIA 2  (PRIMÀRIA)

MATÍ

TARDA

1. C. BRUSSEL·LES (Ed. Capote)

8.05 h

12.55 h

14.08 h

16.55 h

2. C. BRUSSEL·LES (Ed. Playamero)

8.10 h

12.58 h

14.11 h

16.58 h

3. C. CARLES BUÏGAS (Pub Red Lion)

8.13 h

13.00 h

14.15 h

17.00 h

4. C. POMPEU FABRA (Càmping La Unión)

8.17 h

13.05 h

14.18 h

17.05 h

5. C. POMPEU FRABRA (Urb. Covamar)

8.20 h

13.08 h

14.20 h

17.08 h

6. PLAÇA EUROPA (Hotel Salou Princess)

8.24 h

13.10 h

14.24 h

17.12 h

7. C. MAJOR (Hotel Da Vinci)

8.30 h

13.13 h

14.30 h

17.15 h

8. PS. MIRAMAR, 40 (Pizzeria Il Patriarca)

8.35 h

13.18 h

14.35 h

17.18 h

9. PLAÇA VENUS

8.40 h

13.20 h

14.38 h

17.22 h

ESCOLA VORA MAR – ESCOLA SALOU – ESCOLA STA. MA. DEL MAR – ESCOLA EUROPA

 

LÍNIA 3  (PRIMÀRIA)

MATÍ

TARDA

1. C. BRUSSEL·LES (Ed. Capote)

8.20 h

12.55 h

14.20 h

16.55 h

2. C. BRUSSEL·LES (Ed. Playamero)

8.23 h

12.58 h

14.24 h

16.58 h

3. C. CARLES BUÏGAS (Pub Red Lion)

8.26 h

13.00 h

14.27 h

17.00 h

4. C. POMPEU FABRA (Càmping La Unión)

8.30 h

13.05 h

14.30 h

17.05 h

5. C. POMPEU FRABRA (Urb. Covamar)

8.33 h

13.08 h

14.32 h

17.08 h

6. PLAÇA EUROPA

8.37 h

12.50 h

14.35 h

16.50 h

7. AUTOVIA SALOU – REUS (Emprius)

8.40 h

12.47 h

14.38 h

16.47 h

ESCOLA STA. MA. DEL MAR – ESCOLA EUROPA – ESCOLA VORA MAR – ESCOLA SALOU

 

LÍNIA 4 (SECUNDÀRIA)

MATÍ

TARDA

1. XALETS DE SALOU

7.30 h

15.20 h

2. MIRADOR DE SALOU (C. Cal·lípolis – C.Jordi Cartanyà)

7.32 h

15.23 h

3. HOTEL ESTIVAL PARK

7.35 h

15.27 h

4. CTRA. DE LA COSTA, 78 – C. TRAMUNTANA

7.37 h

15.31 h

5. CTRA. DE LA COSTA, 61 (Estival Village)

7.43 h

15.36 h

6. C. DE LA GINESTA (Hotel Mediterranean Village)

7.48 h

15.38 h

7. C. REPLANELLS

7.50 h

15.40 h

8. C. CARLES BUÏGAS, 47-49 (La Caixa)

7.55 h

15.45 h

9. C. BRUSSEL.LES (Ed. Albatros)

7.58 h

15.48 h

10. C. POMPEU FABRA (Càmping La Unión)

8.00 h

16.00 h

11. AV. ANDORRA (Hotel Salou Princess)

8.05 h

16.05 h

12. C. MAJOR (Hotel Da Vinci)

8.07 h

16.07 h

13. PLAÇA VENUS

8.14 h

16.14 h

INSTITUT MARTA MATA – INSTITUT JAUME I

8.30 h

15.00 h

 

Aquests horaris s’aniran ajustant sempre i quan el temps del recorregut ho faci possible. Els autobusos només realitzaran les parades en el recorregut fixat.

Els alumnes usuaris estaran acompanyats durant els recorreguts diaris per una monitora en cada autobús.

Document Actions