Saltar al contingut Saltar a la navegació Saltar a la cerca

Portal toolbar

Ajuntament

Els regidors


Pere Granados Carrillo

(Sumem per Salou)

Alcalde

pgranados@salou.cat


Marc Montagut Prats (CiU)

1er tinent d'alcalde

Regidor de Gestió de Territori i d'Habitatge

mmontagut@salou.cat


Jesús Barragan Pascual (Sumem per Salou)

2on tinent d'alcalde

Regidor de Serveis Generals, Noves Tecnologies, Hisenda i Gestió Econòmica, i Ocupació

jbarragan@salou.cat

 


Julia Gómez Mesonero (Sumem per Salou)

3a Tinenta d’Alcalde de l'Ajuntament de Salou

Regidora de Seguretat Ciutadana i Mobilitat, de la Dona, Polítiques de Gènere i Igualtat, i Serveis Educatius i Lleure

jgomez@salou.cat


Xavier Montalà Arribas (Sumem per Salou)

5è Tinent d’Alcalde de l'Ajuntament de Salou

Regidor de Benestar i Serveis Socials, i Serveis Culturals

xmontala@salou.cat


Pedro Madrona Arancón (Sumem per Salou)

6è Tinent d’Alcalde de l'Ajuntament de Salou

Regidor de Control Executiu de Concessions i Contracte, Projectes Urbans i de la Gent Gran

pmadrona@salou.cat

 


David González Cardeña (PSC)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

fdgonzalez@salou.cat


Daniel López García (PSC)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

dlopezgarcia@salou.cat


Estela Baeza Vaquerizo (PSC)

Regidora de l'Ajuntament de Salou

ebaeza@salou.cat

 


Yeray Moreno Macías (PSC)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

ymoreno@salou.cat


Beatriz Morer Pardos (PSC)

Regidora de l'Ajuntament de Salou

bmorer@salou.cat


Marçal Curto Hoyos (ERC-AM)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

mcurto@salou.cat

 


Miriam Martínez i Luque (ERC-AM)

Regidora de l'Ajuntament de Salou

mmartinezluque@salou.cat


Sebastià Domínguez i Sàez (ERC-AM)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

sdominguez@salou.cat


Sandra Zamora i Juanpere (ERC-AM)

Regidora de l'Ajuntament de Salou

szamora@salou.cat

 


Pere Lluís Huguet Tous (C's)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

phuguet@salou.cat


Reyes Pino Mota (C's)

Regidora de l'Ajuntament de Salou

mrpino@salou.cat


Núria Martín Gairal (C's)

 

Regidora de l'Ajuntament de Salou

nmartin@salou.cat

 


Sergio Susín González (C's)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

ssusin@salou.cat


Mario Garcia Vidal (PP)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

mariogarcia@salou.cat

Document Actions