Saltar al contingut Saltar a la navegació Saltar a la cerca

Portal toolbar

Ajuntament

Els regidors/es


Pere Granados Carrillo

(Sumem per Salou)

Alcalde

pgranados@salou.cat


Marc Montagut Prats (Sumem per Salou)

1r tinent d'Alcalde

Regidor de Gestió de Territori i d'Habitatge

mmontagut@salou.cat


Jesús Barragán Pascual (Sumem per Salou)

3r tinent d'Alcalde

Regidor de Serveis Generals, Noves Tecnologies i Platges: Concessions i Autoritzacions

jbarragan@salou.cat

 


Julia Gómez Mesonero (Sumem per Salou)

4a Tinent d’Alcalde

Regidora de Serveis Educatius, Lleure, Esport, Infància, Joventut i Adolescència, i Platges: Qualitat, Pla d'Usos i Activitats

jgomez@salou.cat


Hector Maiquez Forcada (Sumem per Salou)

Regidor de Dinamització Econòmica, Participació Ciutadana i Relacions Cíviques, i Prevenció i Control Ambiental d'Activitats; i Vicepresident del Patronat Municipal de Turisme

hmaiquez@salou.cat


Xavier Montalà Arribas (Sumem per Salou)

Regidor de Serveis Culturals i Relacions Ciutadanes

xmontala@salou.cat

 


Pedro Madrona Arancón (Sumem per Salou)

Regidor de Control Executiu de Concessions i Contracte; Projectes Urbans: Control d'Execució d'Obra Pública; Platges: Manteniment, Reparacions i Adequacions; i Protecció, Gestió i Ordenació del Paisatge

pmadrona@salou.cat


David González Cardeña (PSC)

2n Tinent d'Alcalde

Regidor de Seguretat Ciutadana i Mobilitat, i de Dinamització i Servei d'Ocupació, i Dinamització Laboral: Borsa de Treball

fdgonzalez@salou.cat


Daniel López García (PSC)

5è Tinent d'Alcalde

Regidor de Foment de l'Esport

dlopezgarcia@salou.cat

 


Estela Baeza Vaquerizo (PSC)

6a Tinent d'Alcalde

Regidora de Benestar i Serveis Socials, i de Medi Ambient

ebaeza@salou.cat


Yeray Moreno Macías (PSC)

Regidor d'Hisenda i Gestió Econòmica

ymoreno@salou.cat


Beatriz Morer Pardos (PSC)

Regidora de Sanitat i Salut Pública, i Defensa i Protecció Animal

bmorer@salou.cat

 


Marçal Curto Hoyos (ERC-AM)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

mcurto@salou.cat


Miriam Martínez i Luque (ERC-AM)

Regidora de l'Ajuntament de Salou

mmartinezluque@salou.cat


Sebastià Domínguez i Sàez (ERC-AM)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

sdominguez@salou.cat

 


Sandra Zamora i Juanpere (ERC-AM)

Regidora de l'Ajuntament de Salou

szamora@salou.cat


Pere Lluís Huguet Tous (C's)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

phuguet@salou.cat


Reyes Pino Mota (C's)

Regidora de l'Ajuntament de Salou

mrpino@salou.cat

 


Núria Martín Gairal (C's)

Regidora de l'Ajuntament de Salou

nmartin@salou.cat


Sergio Susín González (C's)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

ssusin@salou.cat


Mario Garcia Vidal (PP)

Regidor de l'Ajuntament de Salou

mariogarcia@salou.cat

Document Actions